| Hinamira4589 a întrebat:

Bună, aș dori să mă înscriu la un liceu cu frecvență, liceul care mă interesează este pe profil socio-uman iar la bac nu se dă probă la matematică. Stie cineva dacă mă pot înscrie la orice facultate vreau? Există vreo diferență între bacul normal și ce luat la frecvență redusă?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti candida la orice facultate, indiferent de profilul liceului absolvit si de forma de invatamant (cu frecventa la zi, cu frecventa la seral sau cu frecventa redusa). Importante sunt diploma de bacalaureat si reusita la admitere.

| Hinamira4589 explică:

Profil

| Hinamira4589 explică:

Profil scuze pentru greșeală da mama grăbit