| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa ma lamureasca cineva cum este cu Facultatea de Design de la Universitatea de Vest din Timisoara! Sunt in clasa a 12-a si as dori sa devin un designer de apartamente, sau sa lucrez la decoruri, chiar sa ma angajez la o firma de decoratiuni din astea, la evenimente (nunti, botezuri, banchete...). De asemenea, vreau sa merg doar in Timisoara, nu in alt oras la facultate. Am doua intrebari:
1. Sa merg unde am precizat mai sus?
2. Daca nu, ce imi recomandati pentru cerintele mele?

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

La Arte ai mai multe variante ( secţii ), ai mai mult aici : http://www.studenttm.ro/docs/1206628686arte.pdf
Succes!