| alexamatei a întrebat:

As dori sa stiu care sunt tarile ex iugoslave.

Răspuns Câştigător
| bloodytear27 a răspuns:

Serbia,Muntenegru,Croatia,Bosnia si Hertegovina, Macedonia, Slovenia, Kosovo

5 răspunsuri:
| ileana_5795 a răspuns:

Slovenia, Croatia, Bosnia-Hertegovina, Macedonia, Muntenegru.

| andrei88u a răspuns:

Tarile ex iugoslave sunt: Serbia, Muntenegru, Croatia, Bosnia-Herzegovina, Slovenia, Macedonia (cunoscuta si ca FYROM-former yougoslav republic of Macedonia)

| nikywillrock a răspuns:

Bosnia și Herțegovina, Croația, Macedonia, Muntenegru, Serbia și Slovenia
Dă' funda!big grin

| bloodytear27 a răspuns:

Serbia, Muntenegru, Croatia, Bosnia si Hertegovina, Macedonia, Slovenia, Kosovo

| bloodytear27 a răspuns:

Serbia, Muntenegru, Croatia, Bosnia si Hertegovina, Macedonia, Slovenia, Kosovo