As dori sa știu dacă în sesiunea de toamna la bacalaureat sunt mai indulgenți profesorii? Ca vad ca în fiecare an promovabilitatea e mai mare decât în prima sesiune. Mulțumesc

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da normal am auzit ca îți scriu pe tabla rezolvarile

| Werrich a răspuns (pentru Catrice):

Ce rai! Unora deja le-a dat rezolvarile scrise laughing

| Catrice a răspuns (pentru Werrich):

E pe bune nu glumesc s-a întâmplat in școală la mine la examenul de a 8a ca intr-o clasa sa scrie profii rezolvările si la bac la liceu in același an.
Ma rog, asta era acum 12 ani rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Mai indulgenți? Nu chiar. Tot trebuie sa înveți ca să îl iei.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu, promovabilitatea e mai mare pentru ca unii se simt vinovati si chiar invata pentru bac.

| zurick a răspuns:

E mai mică nu mai mare.
Tu te bazezi pe profesorii indulgenți? Mai bine te-ai baza pe învățat sau riști să îl mai dai o dată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Profesori indulgenti"? Ce e aia? rolling on the floor
Din pacate, nu exista asa ceva, si cu atat mai putin la un examen atat de important.

Bazeaza-te pe invatat.

| aneliram a răspuns:

Nu, nici subiectele nu sunt mai ușoare.