| ilovemusic a întrebat:

As dori si eu sa-mi recomandati niste carti interesante care sa ma captiveze astfel incat sa le termin.Momentan am terminat de citit "Nu plange sub clar de luna"-Heather Davis.

7 răspunsuri:
| zinsi a răspuns:

Academina vampiriilor, jurnalele vampirilor
luna plina, a doula luna plina... e cu varcolacihappy
nici moarta nici maritata

Jocurile foamei, Sfidarea de suzanne collins sunt SUPERBE

Gossip Girl iar-si imi plac foarte mult

vampirii sudului sunt carti de nota 10

codul lui da vinci

| Cretaker a răspuns:

'Mein Kampf' - Adolf Hitler

| Piticaaa a răspuns:

Nu stiu mai, pe mine m-a captivat toata colectia Harry Potter. As mai citi-o de mii de ori, dar am imprumutat cartile acelea... Si Saga Amurg... da, e o poveste frumoasa, uneori devine plictisitoare, dar autoarea are talentul acelea de a te face sa simti actiunea. Mai sunt cateva, dar nu sunt asa interesante, deci nu are rost sa le mai mentionez.

Răspuns utilizator avertizat
| Adelina04 a răspuns:

Pe aripile vantului-Margaret Mitchell-2 vol. sunt geniale, f dif fata de film
mai poti incerca Scrisoare de dragoste-Mihail Drumes e mai accesibila la bibliotecatongue
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi aici o gramada de carti interesante: www.romaniaeuropa.com eu am deja cateva citite de acolo. spor la citit!

| afterlife a răspuns:

Carrie-Stephen King
Ecouri in memoria timpului-Claude Spaak
Buna seara, Melania-Rodica Ojog-Brasoveanu
One more day-Mitch Alboom
Fetele din West End-Jenny Colgan
Doctorul Misterios-Alexandre Dumas
...cauta carti scrise de autori precum Stephen King sau Agatha Christie.