| Lorlor123 a întrebat:

Buna! As vrea niște păreri pentru profilul bio-chimie. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu. Se iau note mici. Bun dacă vrei să mergi pe medicină, în rest nu-și are rost efortul.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Inveti multa biologie, chimie si fizica. E o specializare buna, fiind cea mai echilibrata. In general majoritatea elevilor ce au ales asta merg la medicina sau farmacie. Acest lucru nu inseamna ca nu poti da la alta facultate insa. Daca iti plac stiintele exacte, insa mai mult partea de biologie si chimie atunci ar trebui sa iei in considerare si 'Stiinte ale Naturii' (nu se mai cheama bio-chimie de mult timp).