| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

as vrea o recomandare... vreau sa citesc o carte de dragoste. online. Aveti idee? multumesc!

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Floare Albastra de John Galsworthy .

| AldanaBlue a răspuns:

"Adam si Eva" de Liviu Rebreanu.
"11 minute", "La raul Piedra am stat si-am plans"de Paulo Coelho.
"Dama cu camelii" de Al. Dumas.
"Accidentul", "Orasul cu salcami" de Mihail Sebastian.
"Jane Eyre" de Charlotte Bronte.

Si ce ai mai primit de la restul. Dupa ce le termini, ne mai intrebi.

Eu mai intru pe http://www.scribd.com/ si aici http://www.cartiaz.ro/index.php?option=cat&id=0&pag=1&var=all
si aici poti cauta cartile care ti-au fost recomandate. Iar daca cauti in intrebari poti sa gasesti alte site-uri unde poti citi carti online.
Spor.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Love Story:X de Margaret Mitchell

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Doamne...la ce ma gandeamlaughing Pe Aripile Vantului de Margaret Mitchell

| ☺Clau☻ a răspuns:

Mai e o carte frumoasa, dar nu stiu daca o poti citi online"Credeam ca e de ajuns sa te iubesc" de Jaques Salomé

| Adolescentul a răspuns:

Salu. Online nu stiu insa citeste Romeo si Julieta sigur i`ti va trezi simturile happy crede`ma! Bafta!

| Stef2727 a răspuns:

Printesa de hartie