| Shadow1502 a întrebat:

Buna, as vrea sa ma transfer pe semestrul al 2 lea (calasa a 9a) si as vrea sa stiu daca sunt copii care s-au transferat cu media de pe semestrul 1 la alt liceu cu alt profil. Astept mesajele cat mai repede.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Media ta de intrare la liceu să fie mai mare decât ultima medie din clasa unde vrei să ajungi, asta e condiția nu aia cu semestrul

| Shadow1502 explică (pentru sierra1):

Dar au mai fost care au intrat cu media de pe primul semestru din clasa a9a cel putin la noi in oras

| sierra1 a răspuns (pentru Shadow1502):

Dacă vrei să asculti ce-ți spun - bine (dar așa e LEGAL), dacă nu - iarăși e bine