| AnnonnyMa a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti mai in detaliu cine este sau a fost BAPHOMET? Stiu ca nu e e chiar un demon.Dar ce e? Funda!
scuzati categoria, e cea mai accesata.

5 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Bafomet

da click in stanga pe engleza daca te descurci.
P.S. Nu lua in considerare comm-ul lui Felys

| AnnonnyMa explică (pentru ionutzul31):

Nici nu il luam. stiu ca nu e un demon.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| Felys a răspuns:

Baphomet este o creatura cu cap de tap la care se inchina francomasonii si cavalerii templieri, un simbol al ezoteriei, pe scurt un demon

| Gdeni a răspuns:

O fi, dar fiecare intrebare are categoria ei!