| Giuliana_Stan_1991 a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu cand se da corijenta la fizica (sunt corijenta la fizica). Dar va fi greu? Ce trebuie sa invat?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Deschizi manualul de fizica de clasa a 6 a (daca l-ai predat deja iti cumperi unul sau cauti pe net scanat) si citesti lectiile de acolo dau citesti de pe caiet daca ai scris toate lectiile.
Daca te duci in toamna si stii macar ceva acolo o sa te treaca, important e sa nu dai foaia goala.

4 răspunsuri:
| asperger3 a răspuns:

Depinde de ce profil si clasa.
Nu avem de unde sa stim daca nu spui clasa si profilul(asta daca esti la liceu)

| Giuliana_Stan_1991 explică (pentru asperger3):

Eu sunt la scoala gimnaziala vanatori, din vrancea, sunt in clasa 6

| asperger3 a răspuns (pentru Giuliana_Stan_1991):

Te pot ajuta cel mult cu programa ca sa stii ce lectii ai
http://www.isjcta.ro/......VIII-a.pdf

| Zeinbenet a răspuns:

Buna si eu am fost corijent la matematica.Dar depinde si de profersor.Mie a venit profa mi-a zis ce sa scriu am scris doua formule ce mi-a zis ia si gata.Am trecut e usor nu-ti fa multe griji cred ca se da in vara