| Emma200128 a întrebat:

Bună! As vrea sa știu mai multe detalii despre Universitatea Nationala de aparare Carol I. As vrea sa știu daca am loc de munca asigurat după ce termin, cât de buna este facultatea, ce specializări sunt recomandate pentru fete, care sunt materiile de bază... chestii generale. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Academiiel militare si de Politie ofera locuri de munca imediat dupa terminarae Academiei.
Pentru detalii, intra pe site-ul facultatii care te intereseaza din orasul/zona unde doresti sa mergi si gasesti detalii acolo.

| sierra1 a răspuns:

"Universitatea Nationala de aparare Carol I. As vrea sa știu daca am loc de munca asigurat după ce termin"

da!
specializări (fără recomandări) aici

https://www.unap.ro/index.php/ro/admitere-fsa-licenta

| FlorentinaMadalina a răspuns:

Emma, ai aflat ceva? Fiica mea vrea sa urmeze aceasta facultate! Sunt oportunitati de angajare?