| florentttina a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu parerea voastra despre "varstele locuintei" as vrea sa stiu daca societatea a evoluat in legatura cu modul in care traim, locuintele s-au modernizat, daca da in ce sens si cat de mult. Daca modul de viata s-a modernizat sau s-a deteriorat? Dau funda celui mai bun raspuns imi puteti da si link cu raspunsul!

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Aici vei gasi teoretic raspunsul la intrebarea ta http://www.gservis.ro/rady/slovo-historie.html mult succes

1 răspuns:
| catalin1986 a răspuns:

Problema este ca eu sunt 2 saptamani pe an in Romania, in rest merg peste tot in lume dar cand vin in Romania tot asa o ramas in loc sa avansam toti odata avanseaza doar palatele la tzigani si vilele la senatori si deputatzi