| guiltypleasure a întrebat:

as vrea sa stiu unde pot gasi licee cu frecventa redusa in Timisoara? si vreau doar raspunsuri concrete nu cele de genu "cred ca" sau "din cate stiu eu" pe net sunt afisate multe licee cu fara frecventa dar cand sun imi spune ca nu au asa ceva, de ce? este ilegal sau? am neaparat nevoie sa termin la fara frecventa pentru ca lucrez si nu pot la zi

3 răspunsuri:
| cammm a răspuns:

Descarca "Retea licee" din "Ghidul candidatului la admiterea in cl. a IX-a invatamant preuniversitar anul scolar 2012-2013" de aici : http://www.isj.tm.edu.ro/ --- este posibil sa gasesti licee care organizeaza cursuri cu aceste forme de frecventa.