| GigiDurul a întrebat:

Bună!
Aş vrea să urmez facultatea de arhitectura din Timisoara, dar la profilul meu (matematica-informatica) nu iau cursuri de desen tehnic. M-am uitat peste subiectele de admitere si nu înțeleg mai nimic, dar vreau să iau ore de desen tehnic. Întrebarea mea e: se învață greu această materie?

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Da, este foarte dificila, sincer, e greu tare daca te apuci intr-a 12-a. Daca esti a 11-a si ai talent, s-ar putea sa te descurci.