| botik_3241 a întrebat:

Buna!:*

Astazi sunt preselectiile pentru Balul Bobocilor si as vrea sa ma ajutati. Stiu ca acolo trebuie sa ma prezint, sa spun si poate sa si arat ce imi place sa fac( sa dansez, sa cant), dar am nevoie de o prezentare mai "Speciala". As vrea sa imi dati o ideehappy

va roooogpuppy dog eyes Chiar vreau sa trec de preselectii si poate chiar sa ajung Misslaughing

Funda:*:*:*:X:X:X
big grinrapidbig grin

1 răspuns:
| juky12 a răspuns:

fii tu insati. nu copia fraze de pe net. anul asta am organizat balul si nu mi-auplacyt cele care au copiat raspunsuri de pe net sau cestii de genu. trebuie sa ai incredere si sa fii tu insati si o sa reusesti