| mika99 a întrebat:

aveti idee in ce va consta admiterea la medicina veterinara bucuresti anul acesta? media de la bac sau examen?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Http://www.usamv.ro//stiri/view/admitere-licenTA-2012 Ei nu au publicat nimic, inca! Mai asteapta putin. Nu ar fi tocmai corect sa aveti examen de admitere, avand in vedere ca suntem deja in aprilie! Cel mai probabil va fi tot pe dosar! Succes!

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Inca nu se stie nimic dar tinand cont ca pana acum s-a intrat pe baza de dosar cel mai probabil se va intra cu media de la bac. Admitere nu cred ca vor baga pentru ca deja e tarziu sa anunte lucrul asta si nu veti mai avea timp de invatat