| Tudor_Elena_1999 a întrebat:

Aveti vreo banuiala cu ce-ar putea pica anul acesta la subiectul 3, la romana-uman, respectiv la istorie? Daca la simulare a picat, la romana poezie, e posibil sa pice si la bac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa pice orice. trebuie sa stii tot, bine. nu exista o regula, cum nici la loto nu exista. ce cade, cade. sunt mai multe variante de subiecte, se trage la sorti. succes si spor la invatat

| Tudor_Elena_1999 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult. Sper sa am norocul scris in frunte si de data asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tudor_Elena_1999):

Da, si sora mea are anul asta. sper sa va cada ceva simplu, sa luati note mare. poate o caracterizare de personaj laughinghappy

| Tudor_Elena_1999 explică (pentru anonim_4396):

Sa speram ca va fi simplu

| alexandru0995 a răspuns:

Ar fi bine sa stii toate subiectele ..niciodata nu se stie ce pica