| fluturas a întrebat:

Ca tot vine vacanta as vrea sa citesc ceva carti, vreau cat mai multe carti pentru adolescenti, (ex. Insemnarile printesei, mi-a placut destul de mult ) si cat mai interesante sa le citesc pana la sfarsit nu sa ma plictisesc pe la mijlocul cartii happy!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cicely von Ziegesar-seria Gossip Girl(Gossip Girl, Ştiţi că mă iubiţi, Vreau totul, Pentru că merit, Cum îmi place mie, Pe tine te vreau, etc), Anne Brashares-seria Pantalonii călători(Pantalonii călători, A doua vară a pantalonilor călători, Fete în blugi, Mereu în albastru), Nicholas Sparks-Jurnalul unei iubiri, O plimbare de neuitat, PC Cast-seria Casa Nopţii, Richelle Mead-Academia Vampirilor, LJ Mead-Jurnalele Vampirilor, Suzanne Collins-Jocurile foamei, Melissa Marr-Fascinaţie

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Piciul de Alphonse Daudet mi-a placut foarte mult. Baietii de pe strada Pal de Molnar Ferenc e draguta de asemenea.

| Poinsettia a răspuns:

Seria Twilight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacala
Merry Poppins
Si toate volumele lui Jules Verne.

| sweetcookie a răspuns:

Incearca sa citesti ''RAPITA LA 12 ANI'' de Sabine Dardene!