| MariiMelon a întrebat:

Care este programul vostru intr-o zi de scoala? Chiar sunt curioasa.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De la ora 15 pana la ora 20, asta daca vin profesori

| gingergirl1 a răspuns:

Depinde de anotimp!
La scoala stau cel mult 7 ore... dupa ceea vin acasa, mananc, ma joc, invat, imi fac temele. dupa aceea...depinde! Daca e cald afara ies cu amicii, daca nu, stau pe net!winking

| xCrazyWolf a răspuns:

Scoala 8-14, 14.00-18.00 calculator. Dupa depinde. daca e iarna 19:30-22:30 calculator sau merg afara depinde

| Mony_Nelly_1995 a răspuns:

Am ore de la 8-14, apoi 2 ore de voluntariat, doua ore de calculator si de restul teme

| Nyco4ever a răspuns:

Scoala 7-14, 14-17 teme, 17 -18 calculator si 18 -22 TV

| Alinuca1299 a răspuns:

Scoala am de la ora 8-13, dupa care invat si fac temele iar dupa aceea ma joc pe laptop sau ies cu prietenele afara