| ParanoidKidu a întrebat:

Care profil e mai bun ştiinţe ale naturii bilingv engleză sau mate-info intensiv info? Aştept părerile voastre.

5 răspunsuri:
| IO.oanaa <3 a răspuns:

Nu e vorba de care este ma bun, difera de la persoana la persoana. Conteaza ceea ce ti place tie, ce crezi ca te atrage mai mult. Am multe colege care au ales un profil din cauza ca " e de viitor " sau ca acolo se duce toata lumea si nu au fost prea incantate dupa aia. Sa ajungi ceva poti cu amandoua, nu se pune problema, acum depinde si de ceea ce vrei tu. Bafta!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Fara nici un dubiu, profilul mate-info iti ofera mult mai multe optiuni si o deschidere mai larga spre o profesie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun profil este cel care ti se potriveste sau cel care insista pe materiile/subiectele care te atrag.

| nicudare a răspuns:

Depinde de gusturile fiecarui-a.Parerea mea este ca mate-info intensiv info este mai bun... Funda?happy

| MCDIIDOW a răspuns:

rolling on the floor Ce prostie, nu depinde de gusturi, depinde de ce vrei sa devii, iar mate-info nu te limiteaza ca si stintele ale naturii, cu mate info poti face orice dar cu stiinte ale naturii poti devni un profesor de biologie sau explorator rolling on the floor in fine bafta.