| FauK3 a întrebat:

Caut rezumat recreatia mare, am citit cartea, dar nu prea am inteles nimic din ea si trebuie sa dau rezumatul pana saptamana. viitoare, dau funda si vot, stiu ca vor aparea si nesimtiti care vor scrie si injuraturi, dar va rog, fi-ti mai amabililaughing
Daca nu vreti rezumatul dati-mi macar niste idei ca mai gasesc eu prop sa le scriu akllaughing

1 răspuns:
| Larisssaa a răspuns:

Uita-te pe you tube poate acolo gasesti (un filmulet ) thinking