| yami_2526 a întrebat:

Caut si eu un translator englez-roman bun dar unul care traduce bine nu cum traduce google translate sau alte translatore! Se poate gasi asa ceva pe net?

3 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Te referi la program? Este exterm de dificil sa faci un program care sa si recunoasca semnificatia unei fraze in context!

| Dเlє๓คTค a răspuns:

Si eu caut asta! Te rog sa ma anunti daca gasesti un translator sau dictionar bun! Mersii!

| ndc a răspuns:

Da, si il cheama ndc.
A, translator automat? Nu exista niciunul mai bun ca Google Translate, imi pare rau.