| Userfkingname a întrebat:

Ce credeti ca pica anul asta la bac la romana? big grin

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat ai invatat nu ai dc sa te stresezi. Mai mult o sa apara alte istorii inventate la misto printre subiectele de la examen. Era mult mai bine daca examenul era alcatuit din lucruri care le intampini in viata de zi cu zi. Cui ii pasa de trecut sau eminescu etc. Asa cum sau dus dupa moarte altii au ramas uitati de lume asa au patit si aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fața rolling on the floor

| Flavour19 a răspuns:

Ori genul dramatic, ori ne pune sa alegem dintre poeti (dintre I Barbu si Eminescu)