| yoonny a întrebat:

ce credeti ca se va da anul acesta la Evaluarea Nationala mate/romana?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ma ingrozesc doar cand ma gandesc.
Oricum, sper sa fie asemanator cu anul trecut, a fost destul de usor. La romana sper sa ne dea caracterizare, la demonstratii mi se pare mai greu. La mate, sper doar sa iau peste 4.

| ElHombre2000 a răspuns:

La romana o caracterizare sau rezumat. La mate sa nu ne dea cu cerc. Atat imi doresc!

| whatevernvm a răspuns (pentru ElHombre2000):

Nu cred ca o sa ne dea cu cerc, a fost anii trecuti.

| ElHombre2000 a răspuns (pentru whatevernvm):

Doamne ajutalaughing)

| whatevernvm a răspuns (pentru ElHombre2000):

Ala de la avatar e jimi hendrix? Scuze ca intreb aici dar mi-e lene sa contactez in privat si am asociat poza cu numele. thinking

| ElHombre2000 a răspuns (pentru whatevernvm):

Da e Jimmy Hendrix!

| whatevernvm a răspuns (pentru ElHombre2000):

Ah, ok.happy

| DinoHano a răspuns:

Deci, nu ne da din balada, roman, text dramatic si CC concesiv, consecutiv, conditional?