| infires a întrebat:

Ce fel de caiet se foloseste la fizica?

Răspuns Câştigător
| NUUSTIU a răspuns:

De matematica.

10 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Caiet de matematica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caiet de matematica, de preferat mare, dar intr-a 6-a merge si cel mic.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

De matemtatica

| BANN3R a răspuns:

Caiet de matematica mic sau mare. Aveti probleme de rezolvat, tabele, desene si alte chestii de facut

| Alishia a răspuns:

Mie profesoara mi-a cerut A4 de mate

| cristy3991 a răspuns:

De matematica deoarece vor fi probleme de rezolvat. funda?

| AnabelleKr a răspuns:

Fizica are legatura cu matematica, deci un caiet de mate. O sa rezolvi problemehappy

| Unbelievable a răspuns:

Bună. Matematică, studențesc.

| rockellmy35 a răspuns:

Caiet de matematica pentru ca la fizica faci si un fel de matematica dar mai logica si combinata cu putina documentare si mai multe.O sa vezi! Mie imi place fizica! Trebuie sa inveti la ea.Si sa stii macar matematica din a4-a si a5-a cat-de-cat mai ales alea cu litri, mililitri etc.

| Ionuţ_Sergiu_1998 a răspuns:

De matematica. Funda te rog happy