| asteuuu a întrebat:

Ce înseamna SWAG?

Răspuns Câştigător
| asteuuu explică:

SWAG`ul e uo denumite data de adolescentii americani care au un anumit stil de imbracaminte, sepci Obay, sau cu diferite mesaje pe ele cum ar fi "FUCK" sau chiar "SWAG" etc. Justin Bieber sau Rihanna adopta stilul SWAG. Sper ca te-am ajutat. (Dupa parerea mea, SWAG e o mare prostie )

| asteuuu explică (pentru asteuuu):

Da iti multumesc...am vazut ca undeva era FUCK SWAG si u intelegeam ce inseamna.Iti multumesc pentru ajutor si nu ma supar pentru greseli si eu mai gresesc happy.

4 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Este un nume a trupelor speciale.winking

| AdelaAde7 a răspuns:

Scuze pentru greselile gramaticale, nu am observat ca am facut multe. :-s