| crynutza34 a întrebat:

Ce parere aveti de Colegiul National,, Costache Negri" (Pedagogic) din Galati pentru clasa a8-a? Daca nu stiti de clasa a 8-a spuneti-mi parerea voastra.

1 răspuns:
| harkuia a răspuns:

Eu nu invat la Pedagogic, insa am o prietena la clasa a8a si mi-a spus ca acolo se invata.
Eu cred ca e printre scolile unde se invata cu adevarat si cu simt de raspundere din Galati.
Iar cu privire la profesori, sa fim seriosi, nu exista scoala in care sa fie toti profesorii perfecti, mai sunt unii severi si cred ca oriunde te duci sunt cate 2-3 'specimene' din asteawinking.