| ştrumf_8528 a întrebat:

Ce parere aveti de Colegiul National Mihai Eminescu din Iasi? :d Ma refer la cum sunt elevii, cat de educati, cat de dificili sau de treaba sunt profesorii si cat de dotat este liceul (aspectul). Multumesc :*

2 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Buna eu sunt la Colegiul National Mihai Eminescu din iasi. Profesori sunt foarte foarte buni.Scoala este foarte spatioasa si este dotat cu un laborator culinar si unul de chimie da eu abia trec intra 5 a si nu stiu foarte multe despre scoala

Răspuns utilizator avertizat