| youngforever16 a întrebat:

Ce parere aveti despre romanul "Divergent" de Veronica Roth? Eu il ador. Am trait fiecare moment! E superb! Ce alte carti de genul acesta imi recomandati?

5 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Divergent mi-a placut enorm, cu toate ca continuarea sa, Insurgent, nu a fost prea buna. Adica mi-a placut si ea, insa in continuare protagonistii mai mult se lupta, fug si alte chestii.
Alte carti gen Divergent ar cam fi Jocurile foamei, sau ar mai fi Eve.

| ChifaDan13 a răspuns:

Insurgent, o carte excepțională, pe care o găsești pe eMag, este continuarea trilogiei Divergent, si o sa uirmeze Experiment. Prin concluzie îți recomand cartea "Insurent"

| EvelynAnderson88 a răspuns:

Și eu îl ador. Nu am putut s-o las din mâini. Îți recomand trilogia Jocurile Foamei și seria Instrumente Mortale.

| MihaiMariusStefan a răspuns:

Bravo big grin ...citeste orice...o sa-ti placewinking

| muah:* a răspuns:

Imi poti spune te rog de unde ai descarcat cartea divergent?