| yulyan23 a întrebat:

Buna,ce router wireless sa imi cumpar? as vrea sa folosesc routerul doar pentru laptop (Acer aspire 5742, v802b/g/n) sa prind semnal prin toata casa sa navighez si pe telefon pe internet, ce router bun imi recomandati? am internet de la akta, as vrea un router cam pana in 3 milioane,Asus,Linksys, nu conteaza modelul, vreau doar modelul care sa fie compatibil si cu internetul meu de la rds si sa merite banii funda

Răspuns Câştigător
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Iti poti lua un Edimax, Linksys sau Dlink linistit, toate fac acelasi lucru si sunt compatibile cu toate dispozitivele de la noi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ajung la pretul asta. Dar pentru locuinta, oricare este bun. Eu am Edimax, are viteza mare, a fost doar 130 lei, are doua antene si merge bine. Sint si cu 80 lei (alte marci).

| biancakitty a răspuns:

Buna!
Ce legatura are asta cu educatia?