| anonim_4396 a întrebat:

ce scoala sau liceu trebuie sa faci ca sa devii naș de tren si ce salariu au?

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Acolo nu trebuie prea multa scoala

| eminescuhipiot a răspuns:

Ce salar poti sa-ti inchipui ca are? Un mecanic castiga in jur de 2500 lei, pai un nas... daca ia in mana minimul e ok. Si ai un program total aiurea, conditiile de munca sunt asa, ca la CFR, mai bine axeaza-te pe altceva.

| DanielNegoi a răspuns:

Nu trebuie note mari salariu e maxim pana in 6 milioane

| floresdemayo a răspuns (pentru DanielNegoi):

Doar atât primesc? În fine, dar dacă adăugăm și... șpaga?

| andreia67 a răspuns (pentru DanielNegoi):

Sigur au cel putin dublu, 1065 este salariul minim in mana la ora actuala. Dar cu spaga nu prea mai merge.