| missouri a întrebat:

happy
Cei din Piatra Neamt daca ma pot ajuta. big grin
Sambata, 7 mai, a fost un concurs pentru materiale de biologie, facute in PowerPoint, la Piatra Neamt.winking Printre care si eu am participat, dar nu am fost acolo ca sa-mi prezint proiectul...big grin
Stiti cumva de unde as putea sa vad mai multe informatii referitoare la concurs, poate chiar si castigatorii?
Maine am ora de biologie, dar vreau sa aflu mai multe detalii.happy

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| continutfragil a răspuns:

Scuze.nu te pot ajuta. Nici nu am auzit de acest concurs.Mi-ar fi placut si mie sa particip.mai asteapta pana maine.Nu cred ca te poate ajuta cineva odata ce nu ai gasit pe internet nici o informatie. Sper sa castigi!winking

| PrsRaluca a răspuns:

Cauta pe Google site-ul scolii/liceului si uita-te sa vezi daca s-a postat la noutati. E putin probabil sa gasesti ceva, de obicei se posteaza pe net doar rezultatele de la concursurile mai mari sau de la unele olimpiade.

| missouri explică:

Pai problema e ca eu nici macar nu stiu numele scolii in care s-a desfasurat.big grin