| K4n3kiK3n a întrebat:

Bună! Ceva site/carte de unde pot învăta fizica de a 9a si a 10a? Am intrat la poli si n-am facut deloc fizica in liceu. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Alex77777777777777777777u a răspuns:

Salut!
Pe lângă manuale ai putea încerca să înveți de pe site-ul lectii virtuale acolo vei găsi mate chimie și fizica și de mate info doar ca e cam multa materie dar ei pe site pun ce se folosește și ce te ajuta nu toate lecțiile nefolositoare în bac etc ma rog găsești de toate acolo!
Succes!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"/carte de unde pot învăta fizica de a 9a si a 10a?"

manualele de-a 9 și-a 10, desigur