| Laura1074 a întrebat:

Chiar maine ma duc intr-o excursie cu clasa mea.Vom vizita multe muzee dar cand vom ajunge la destinatie ne vom caza la pensiunea Floare de Colt din Bucovina.As vrea sa imi ziceti si mie la ce sa ma astept de la pensiune. Daca este curat,cam cum arata pe interior si exterior, etc.Va multumesc!

1 răspuns:
| didi66 a răspuns:

Hei, deci cand vrei sa cauti impresii despre o pensiune sau un hotel ar trebui sa cauti pe google pentru ca orice hotel/pensiune care se respecta are site. Uite aici un link cu siteul pensiunii la care te duci http://www.pensiunefloaredecolt.ro/
Dupa parerea mea pare destul de curat si linistit. Distractie placuta si sper ca te-am ajutat :)