| allynNa20 a întrebat:

Cine a mai e elev in Colegiul National Mihai Viteazul din Bucuresti? As vrea sa stiu cum e acolo. M-am inscris la clasa de intensiv informatica. E adevarat ca este foarte greu? FUNDA pentru cel care imi da mai multe informatii.
P.S: Voi fi prezenta la intalnirea bobocilor pe 24 iulie. Sper sa ne cunoastem.

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Sora mea a intrat anul trecut la Colegiul National Mihai Viteazul si s-a inscris tot la clasa de intensiv informatica! Nu vreau sa-ti tai elanul dar profesorii din clasa de intensiv sunt mult mai duri ca la alte clase si trebuie sa te obisnuiesti si cu note mai mici.....Trebuie sa stii ca nu vei mai avea clasa ta ci profesorii au clasele lor si va trebui sa te muti din clasa in clasa in fiecare pauza! Liceul este impresionant de mare dar si foerte frumos! Sala de festivitati e foarte frumoasa si sa stii ca pe 8 noiembrie e ziua liceului si va fi superwinking! Faci ore de dimineata deci intri la opt si iesi la ora 2-3. Elevii sunt foarte de treaba stiu sa se distreze dar si invata! Liceul are foarte multe activitati la care poti sa participi ca sunt foarte interesante! Iti urez succes iar cu intalnirea bobocilor nu-ti face griji incearca sa fii tu si va fi totul ok!winking