| VORTEX a întrebat:

cine e din Radauti? ce parere aveti de Colegiul Tehnic din Radauti? Dar de Eudoxiu Hurmuzachi?

Răspuns Câştigător
| WhiteDiamond a răspuns:

Sa sti ca parerile referitoare la aceste licee sunt impartite.eu sunt in aceeasi situatie ca tine, am de ales intre ele. unii spun ca la Hurmu se ia mita sau trebuie sa tocesti din greu.eu am vorbit cu o fata d acole si a zis ca nu e asa.si pentru Colegiul Tehnic am auzit aceleasi pareri, dar eu merg la Hurmuzachi.fie ce o fi

1 răspuns:
| Cristinica80 a răspuns:

Eu sunt din suceava dar am auzit de multe ori ca Eudoxiu Hurmuzachi e mult mai bun decat celalalt.Am si multi prieteni care au intrat acolo si sunt multumiti.In special cred ca cei care invata foarte bine ar trebui sa dea acolo.