| RamonaPopa a întrebat:

Cine mă ajută cu bibliografie pentru licență pe tema iubirea? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Iubirea in ce literatura draga. Ca sa iti dau romane de dragoste in norvegiana, dar nu cred ca te ajutalaughing

| RamonaPopa explică (pentru Wr3nch):

Iubirea din mai multe puncte de vedere. Abordez subiectul din mai multe puncte de vedere, cum ar fi iubirea din punctul de vedere al psihologilor, al biologilor sau iubirea la marii filozofi și închei cu iubirea la teologi.

| SingleForOne a răspuns:

Faci facultate, și cauți răspunsuri pe TPU? E jale!

| RamonaPopa explică (pentru SingleForOne):

Da, știu! Dar nu am primit bibliografie și iau de unde pot. Am câteva cărți dar mai trebuie.

| Balalau95 a răspuns:

Iubirea de mama
iubirea de tara
iubirea de casa
iubirea de unul singur, la o mana moarta
CARE iubire?