| normally a întrebat:

.cine ma poate ajuta sa gasesc baremul de anul trecut la lb engleza la academia de politie Alexandru Ioan Cuza? deci din 2011..am cautat peste tot..nu vreau sa dau la politie..am vrut anul trecut si mi-am scos cateva subiecte de pe site.nu stiu cum am facut.si acum am gasit subiectele si am inceput sa le rezolv. vreau sa vad baremult da nu-l gasesc.multumesc anticipat! dau funda la primul care ma ajuta!

5 răspunsuri:
| Individul_7822 a răspuns:

Daca te rog, nu imi trimiti si mie testul de anul trecut de la academie la engleza prin e-mail pe andrew4me2@gmail.com? atata l-am cautat dar nu l-am putut gasi... Iti multumesc anticipat!

| normally explică (pentru Individul_7822):

Hei..eu am scos testul pe foi si acum nu mai pot sa gasesc baremult.nu pot sa ti-l trimit..imi pare rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce barem vrei la Dragoste si sex?

| normally explică (pentru anonim_4396):

Din greseala.n-am fost atenta la ce categorie pun.happy

| LikeACandyxD a răspuns:

Ai gresit categoria...