| orac a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine sa gasesc toate variantele de BAC la romana 2014 FILIERA TEORETICA - PROFIL REAL? happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU sunt mai "multe variante" de BAC pentru anul 2014!

Există doar 1 Model propus + subiectul de la Sesiunea Specială ( olimpici ) - vezi la linkul oficial :
http://subiecte2014.edu.ro/2014/bacalaureat/modeledesubiecte/probescrise/

http://subiecte2014.edu.ro/2014/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/

Toate cele bune.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa faci cu ele, mai bine invata eseuri, vrei sa nu avem pensii?

| orac explică (pentru anonim_4396):

Le stiu pe astea dar voiam sa-mi mai fac o idee uitandu-ma si pe subiectul I si II ....si de preferabil pe modele de anul asta.dar nu gasesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru orac):

Omg le stii? incerc de azi dimineata sa invat dar ma doare spatele si trebuie sa ma intind pe jos si nu pot. 1 si 2 le iei sigurhappy...

| orac explică (pentru anonim_4396):

Sper sa dea ceva usor...

| orac explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa te mai intreb ceva.Ai idee daca in timp ce noi suntem in sala de Bacalaureat si sustinem examenul.....se afiseaza si rezolvarile pe net?

| anonim_4396 a răspuns (pentru orac):

Nu cred ca ar avea cineva curajul.

| orac explică:

Variante romana 2014.pliszz