| Suckre a întrebat:

BUNA...
cine poate sa-mi recomande niste carti bune. de self-improvement?
dau funda.

2 răspunsuri:
| DragoşManole a răspuns:

ATENTIE! TOTI OAMENII CARE SUNT IN CAUTARE DE RASPUNSURI!

Vineri, 17 decembrie 2010, ora 20:00 va avea loc ultimul webinar organizat de Academia Dezvoltarii Personale "Self-Improvement Moldova" in anul 2010. Asa traineri precum Ion Zamfir, Dinu Golban, Vali Rotaru si Axenia Cobzac vor raspunde la intrebarile dumneavoastra, si anume:

Chiar avem nevoie sa ne schimbam? Adica toti avem nevoie de self improvement?

Cum este mai corect sa asimilezi informatiile primite din cartile de dezvoltare personala?

Ce poti face, atunci cind esti plictisit de tot, cind te-ai saturat de toate si simplu nu mai vreai nimic, atunci cind totul e gol, pustiu?

In literatura SI se spune ca trebuie sa ne cultivam deprinderi, dar aceasta inseamna ca cream automatisme. Pe cind in aceiasi literatura se mai zice ca trebuie sa fim cit mai constienti! Pare un paradox! Pai cum de procedat in acest caz?

Dupa ce afli o metoda de a mentine acel pozitiv …Pai peste un timp ea nu mai pare asa credibila si nu functioneaza? Solutii de renovare?

Care gen de sport este cel mai "pozitiv" pentru organism?

Rog sa va luati buna dispozitia si intentia de a afla ceva nou. Ne vedem la webinar.

LINK—->http://www.wiziq.com/......rsit-de-an

P. S. Pentru toti care vor sta pana la sfarsit, ii asteapta o mica surpriza

| Suckre explică:

Ms de raspuns si de recomandare...
dar carti concrete stie cineva...winking