| Deea_3705 a întrebat:

Cine stie cat costa sa faci un master in Spania sau Franta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea, totul depinde de universitatea la care vrei sa urmezi masteratul in acea tara, iar mai apoi sa spun de restul, cazare, mancare, intretinere si restul de cheltuieli.
Sau ar mai fi o chestie, care o am si eu la mine in facultate:
http://europa.eu/......ex_ro.htm, vezi tu singura care te ajuta mai mult.
Apropo, trebuie sa te interesezi in facultatea ta, daca au parteneriate poate cu vreo facultate din Spania/Franta, poate au si niste beneficii...