| Azul a întrebat:

Credeti ca anul acesta media de admitere la liceu va creste sau va scadea?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Romania se va adapta ca in tariile moderne pe plan educativ, minorii vor fi la fel de puturosi ca strainii in mare parte si vor ajunge sa faca serale sau cursuri mai usoare pentru a putea munci.

| BBiiiaa a răspuns:

Asta depinde si de dificultatea subiectelor de la evaluarile nationale. Subiectul de la romana mi s-a parut mai usor decat anul trecut, ceea ce ma face sa cred ca va fi o competitie mai mare pentru posturile din licee.

| ReusxD a răspuns:

Dacă acum elevii în loc să inveţe stau mai mult e facebok, dacă nu stăteau atâta pe net, cu siguranţă creştea happy

| Zoey112 a răspuns:

Pai depinde de liceu
la liceul meu a scazut, la liceul de langa al meu a crescut, deci depinde de liceu

| BlackChocolate1 a răspuns:

Dupa parerea mea va scadea, de acum inainte generatia "Facebook" este incapabila fata de ce erau copii de mai demult.Degeaba, copii nascuti dupa 2000-niste inculti, nu toti, exista si exceptii.Desi elevii de clasa a VIII-a din acest an s-au nascut inainte de 2000, copiii se strica pe zi ce trece, majoritatea nefiind interesati prea mult de scoala... big grin

| pizzahut a răspuns:

O sa creasca, dupa parerea mea. Anul trecut mi s-a parut ca totul a fost luat in ras de majoritatea elevilor. Anul acesta au fost elevi mai buni (conform rezultatelor).

| Azul explică (pentru pizzahut):

Mai lipseste examenul la matematica pentru a sti toate rezultatele.

| BatteryGr3id a răspuns:

Va creste!