| osimplafataaaa a întrebat:

Buna, cum pot sa pun numele la o piesa pe tik tok? Adica cand dati acolo la piesa si apare adauga la favorite, mai sus unde scrie piesa originala cum dau sa scriu ceva acolo?

7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Piesa,neam dat dracu,dar cei aia piesa de masina sau ce anumelaughing dar melodie, cantec suna naspa da?
Piesa laughing ce chestii, si cand mai auzi pe una vai manele sa nici nu auzim, dar ei vin si zic piesa laughing cum dreacu sa spui la o melodie piesa, ca doara nu-i piesa de masina laughing
Nu mai scrie nimic, lasa piesa acolo laughing

| Alverto a răspuns (pentru relian):

Piesă - Operă literară compusă în formă de dialog și destinată să fie reprezentată pe scenă. 2 (Pgn; rar) Operă literară. 3 Compoziție muzicală
Vezi la punctul 3
Ai auzit de omonime?

| osimplafataaaa explică (pentru relian):

Esti prost sau prost?

| relian a răspuns (pentru osimplafataaaa):

Piesa,neam dat dreacu, parca folosim piese de masina laughing dai cu piesa inainte cai dai bine.Tu esti dus sau esti tolomac laughing

| osimplafataaaa explică (pentru relian):

Vai de morti tai... credeam ca nu exista oameni fara creier dar se pare ca...

| Anonima6754 a răspuns:

Poti face acest lucru numai daca sunetul este al tau!

| osimplafataaaa explică (pentru Anonima6754):

Pai daaa si cum fac asta?