| Vögeln a întrebat:

Buna!big grin pana acum obisnuiam sa citesc in fiecare zi. Recent am inceput o carte care imi placea si nu - de ce: era pe jumatate de razboi, dar in paralel era despre afaceri. o urmaream cu pofta numai cand citeam partea cu razboiul. si citeam partea asta in fiecare zi tot mai interesata de partea asta; iar cand venea partea cu afacerile... tot o evitam. si parca citeam numai ca sa ajung la razboi-ceea ce m-a si facut sa ma opresc din citit-culmea!-exact la partea cu "buisness"laughing
Stiti cumva carti scurtutze de razboi? sau ceva mai scurt (nici chiar de 50-100 de paginistraight face)? ceva captivant? nu istorice!big grin
fundita!kiss

1 răspuns:
| ioanaangel a răspuns:

Carti nu stiu de razboi dar uitate la filmul,, Batalia de la Termopile" e tot cu razboi. Poate e si carte.