| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

daca am scris la examen inloc de Complement circumstantial de timp am scris Cct?

5 răspunsuri:
| GeorgeBerbec a răspuns:

Nu se puncteaza. Chiar in ultima zi de scoala ne-a spus doamna de romana ca nu se puncteaza prescurtarile deloc.

| MariusFD96 a răspuns:

Probabil ca vor intelege dar evita sa mai folosesti prescurtari in examene. happy

| raducristian0770 a răspuns:

Se puncteaza, stai linistit.

| Neeekoooo a răspuns:

Difera de la corector la altul... Altii puncteaza altii nu...depinde de starea lor

| IoanaIova50 a răspuns:

Depinde de corector! Si eu am rezolvat totul corect la evaluarea nationala si am subliniat titlul Ploaia. Sper sa nu o anuleze