| Nikk31 a întrebat:

Dacă iau premiul I, II sau III la o Olimpiada Nationala primesc bursa de performanta. Aceasta se acorda lunar in anul scolar urmator. Daca iau unul dintre aceste premii si ma mut in urmatorul an la alt liceu, mai primesc bursa? Multumesc anticipat, o zi frumoasa.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Dacă iau premiul I, II sau III la o Olimpiada Nationala primesc bursa de performanta."

nu e sigur că primești, de fapt primești dacă consilul local vrea, are bani, alocă și se ține de cuvânt/

| Nikk31 explică (pentru sierra1):

Si sa zicem ca vrea consiliul local, are bani, aloca si se tine de cuvant. O voi primi daca ma mut?!

| sierra1 a răspuns (pentru Nikk31):

Personal: nu cred