| Nimeni20192018 a întrebat:

Daca învăț mediu, adica nici bine nici rau, este greu sa iau bac-ul?

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Nu. Eu am invatat in ultima luna. Luna iunie si l-am luat cu 7, 88 Acum depinde si la ce dai..Eu am dat la romana, istorie, psihologie, poate tu ai mai greu. Dar invata mai mult la ce crezi tu ca va fi mai greu pentru tine. Daca vrei media peste 8 nu invata ca mine in ultima luna laughing

| Nimeni20192018 explică (pentru brokxy):

Mie imi ajunge media 6 si eu dau tot la Romana Istorie si Geografie sau Psiho trebuie sa aleg!

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Invata sa ai un 7-8 la liceu la materiile de bac, si vei lua bacu cu nota buna, nu invata de 5-6. Inveti in timpul anului, nu in ultima luna, ca sa-ti fie mai usor, in ultima luna doar repeti.

| Sn4k3 a răspuns:

Cu o nota mare da. Daca tragi la 6, nu.

| Bizon95 a răspuns:

Mediu inseamna PRACTIC intre 5 si 10
6 inseamna slab, iar sub 5 inseamna INSUFICIENT
deci, la bac, daca ai o zi proasta, si ai ghinion, si nu ti-ai baut cafeaua ca ti s-a ars expresorul in ziua aia si deci esti adormit
SI TOT IEI 5-U'winking

| Andrei73802717159 a răspuns:

Poti sa iei bac-ul, eu l-am luat cu 7, 47 si nu prea am invatat, oricum nu te intreaba nimeni cand te angajezi cu cat l-ai luat happy