| anonim_4396 a întrebat:

Bună, dacă scrisul meu este de tipar da scris așa de tipar ca in acestă intrebare, ar avea ceva scrisul la evaluarea națională? Si am înțeles că eu fac a așa mic de tipar și că așa nu ar putea să mă bage in examen, ar fi adevărat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa intri in evaluarea nationala, nu te poate impiedeca nimeni daca ai promovat cl. a VIII-a, doar ca scrisul tau, diferit de a celorlalti, se poate considera semn si sa se anuleze examenul la limba romana.