| doina9041 a întrebat:

Daca stie cineva.Ce inseamna" După deschiderea și echilibrarea celor 7 chakre se formează Yin si Yang, acesta se va așeza în zona Manipura, Chakra plexului solar (zona buricului), se stabilizează și apoi se pot utiliza cele 7 chakre în parte individual sau prin amestec în funcție de efectul dorit"?

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

E o amestecatura de concepte asiatice facute de geva guru de cartier pentru a lua bani de la fraieri. Nici macar nu au vreo coerenta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Spune ce efect dorești că te lămuresc eu buștean. Nu vezi că amestecă chinezării cu țigănii? Înseamnă că pui botul la tot felul.

| mitzok a răspuns:

Inseamna ca Sasuke se confrunta cu Madara