| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Dau FUNDITA!
Ce dedicatie as putea sa-i scriu la domnul direginte in album?
Apropo, clasa a VIII-a.

Răspuns Câştigător
| Wolfy45 a răspuns:

Va multumesc ca m-ati indrumat si condus sper un nou drum, cel al vietii de licean. Ve-ti ramane mereu in amintirea mea, exact ca o floare ce nu moare niciodata, chiar daca iernile grele nu inceteaza niciodata sa ameninte divinitatea sufletului, memoria.

2 răspunsuri:
| bosshori a răspuns:

Gen:"va multumesc pentru toti anii petrcuti cu noi, in care ne-ati "invatat" tot ce stiti, PACE!"

| Wolfy45 a răspuns:

Spre*